Kim jestem

O mnie

Maluję obrazy abstrakcyjne. Jest to moja ogromna pasja, która od wielu lat jest też sposobem na życie. W głowie  rodzi mi się milion pomysłów na godzinę. Inspirację czerpię z całego mojego życia, z przyrody, z miasta tętniącego życiem, ze spotkanych ludzi i obejrzanych filmów. Każda chwila jest dobra, żeby dostrzec coś interesującego i nowego.

Skrupulatnie tworzę moją autorską galerię. Na bieżąco uzupełniam ją o nowe, gotowe obrazy na płótnie, które są dostępne od ręki.

Maluję także na zamówienie. Może być to pojedynczy obraz dopasowany do wnętrza lub seria prac tworząca spójny wystrój całego domu, mieszkania czy powierzchni komercyjnych.

Na podstawie moich obrazów projektuję plakaty. Są to kolekcje drukowane na wysokiej jakości papierze satynowym dostępne w trzech formatach.

Dobieram obrazy i plakaty do wnętrz. Tworzę kompleksowy wystrój ścian obiektów komercyjnych: restauracji, hoteli, apartamentów, jak i przestrzeni domowych.

Zapraszam do kontaktu mailowego lub poprzez formularz kontaktowy.

co mówią kupujący

Opinie klientów

za kulisami

Pracownia malarska

Strefa koloru to autorski sklep – galeria internetowa, która teraz, po 10 latach działalności znalazła także swoje miejsce stacjonarne na Bydgoskiej starówce. 

Zapraszam w odwiedziny od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00-18:00. Jeżeli ten termin jest nieodpowiedni to śmiało proszę dawać znać – umówimy się na inną godzinę czy dzień. 

Galeria znajduje się na ul. Pod Blankami 19 w Bydgoszczy. 

Galeria połączona jest z pracownią malarską, w której na bieżąco maluję nowe obrazy. 

Na miejscu poza plakatami i obrazami dostępnymi w sklepie internetowym, można znaleźć wiele obrazów – unikatów oraz miniatury, które sprawdzą się jako pamiątka z Bydgoszczy lub pomysł na upominek. 

Jestem Kasia Puchowska. Od 2014 roku zajmuję się malarstwem abstrakcyjnym i prowadzę sklep internetowy strefa-koloru.pl.

Czym się zajmuję?

Maluję obrazy nowoczesne, abstrakcje na płótnie. Maluję także na zamówienie obrazy dokładnie dopasowane do wnętrza. Tworzę wystroje wnętrz przestrzeni zarówno domowych jak i komercyjnych dekorując ściany obrazami i plakatami. Moje obrazy i plakaty goszczą we wnętrzach polskich jak i zagranicznych.

W czym mogę pomóc?

Z przyjemnością pomogę w doborze prac do wnętrza. Wystarczy napisać wiadomość na instagramie @kasiapuchowska.art lub wysłać maila: kasia@strefa-koloru.pl . Na pewno pomocne będzie też przesłanie zdjęć wnętrza.

Jak powstają plakaty

Plakaty tworzę na podstawie własnych obrazów abstrakcyjnych. Wszystkie z nich to fragmenty namalowanych prac. Dzięki najlepszej jakości wydruków atramentowych plakaty wyglądają jak namalowane z zachowaniem efektu struktury farby.
Zarówno obrazy jak i plakaty to unikalny i wyjątkowy dodatek, który na pewno odmieni wnętrze.

Doświadczenie

Przez te dziesięć lat nabrałam sporo doświadczenia odwiedzając wiele targów sztuki, rękodzieła, wystroju wnętrz, współpracując z architektam i dekoratorami. Ta droga zaprowadziła mnie do otwarcia własnej Galerii na Bydgoskiej Starówce.

Galeria stacjonarna

Od marca 2024 roku prowadzę galerię stacjonarną w Bydgoszczy. Jest ona połączona z pracownią malarską, w której tworzę nowe obrazy, jak i pracownią ramiarską. Każdy obraz może być oprawiony w wybraną i dokładnie dopasowaną ramę.

Spotkajmy się

Zapraszam na spotkanie. Na miejscu dostępne są wszystkie gotowe obrazy, wiele unikatów, miniatur i plakatów. Jest to miejsce, w którym przy kawie chętnie pogadam, doradzę, pomogę i podpowiem czym udekorować ścianę i jakie prace zestawiać ze sobą.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.

View more
Ok