Kim jestem

O mnie

Maluję obrazy abstrakcyjne. Jest to moja ogromna pasja, która od wielu lat jest też sposobem na życie. W głowie  rodzi mi się milion pomysłów na godzinę. Inspirację czerpię z całego mojego życia, z przyrody, z miasta tętniącego życiem, ze spotkanych ludzi i obejrzanych filmów. Każda chwila jest dobra, żeby dostrzec coś interesującego i nowego.

Skrupulatnie tworzę moją autorską galerię. Na bieżąco uzupełniam ją o nowe, gotowe obrazy na płótnie, które są dostępne od ręki.

Maluję także na zamówienie. Może być to pojedynczy obraz dopasowany do wnętrza lub seria prac tworząca spójny wystrój całego domu, mieszkania czy powierzchni komercyjnych.

Na podstawie moich obrazów projektuję plakaty. Są to kolekcje drukowane na wysokiej jakości papierze satynowym dostępne w trzech formatach.

Dobieram obrazy i plakaty do wnętrz. Zapraszam do kontaktu mailowego lub poprzez formularz kontaktowy.

co mówią kupujący

Opinie klientów

za kulisami

Pracownia malarska

Po wcześniejszym umówieniu się wszystkie prace można zobaczyć na żywo w Galerii w Bydgoszczy przy ulicy Pod Blankami 19. 

Zapraszam!

“Maluję swoją własną rzeczywistość. Jedyne, co wiem to to, że maluję, ponieważ tego potrzebuję i maluję wszystko to, co mam w głowie, bez żadnego powodu.”

~ Frida Kahlo

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.

Ok